Môj príbeh


Už od útleho detstva ma akákoľvek forma pohybu sprevádzala na dennej báze. Prvým a kľúčovým krokom bolo, že ma rodičia prihlásili na futbal, ktorý som hrával takmer 20 rokov na poloprofesionálnej úrovni. Druhým bodom bolo vytvorenie pozitívneho vzťahu k prírode prostredníctvom výletov a vysokohorskej turistiky do našich krásnych hôr. Všetky spomínané aktivity mali zásadný podiel na smerovanie môjho životného poslania. Po strednej  škole som sa aj preto prihlásil na štúdium FTVŠ v Bratislave, odbor fitnes, ktorú som úspešne ukončil v roku 2014. Popri škole som sa začal venovať stravovacím návykom a hlavne cvičeniu. 

Pomerne rýchlo ma posilňovanie chytilo. Našiel som si v tom novú vášeň. Postupne som prešiel na cvičenia s vlastnou váhou. Je to filozofia, ktorá je mi blízka. Je dôležité, aby človek vnímal vlastné telo pri pohybe, obzvlášť pri samotnom cvičení a nerobil všetko len mechanickým spôsobom.   

Celý život máme jedno telo, v ktorom žijeme a ktoré nám dennodenne slúži. Ako k nemu budeme pristupovať, to bude následne odrážať nielen naše fyzické, ale aj psychické nastavenia. Naše telo je stvorené na pohyb, tak začnime spoločnými silami využivať benefity, ktoré sa výrazným spôsobom podieľajú na kvalite nášho života.